שעות פעילות:    א-ה: 6:00-23:00    ו: 6:00-15:00

אינסטלטור ביקנעם

זקוק לבעל מקצוע באינסטלטור ביקנעם? השאר פרטים ומיד נגיע!

שירותי אינסטלציה ביקנעם

השוכנת באזור הציורי של ישראל, העיר נעם היא קהילה משגשגת הידועה בהיסטוריה העשירה שלה ובאווירה התוססת. ככל שהעיר ממשיכה לצמוח ולהתחדש, הצורך בשירותי אינסטלציה אמינים הופך יותר ויותר חיוני. כאן נכנסת לתמונה החברה שלנו, ביובית אקספרס. עם המומחיות שלנו בתחום ומחויבותנו לשירות יוצא דופן, אנו ממלאים תפקיד מרכזי בהבטחת תפעול תקין של תשתית האינסטלציה של נעם. בואו להתעמק בחשיבות הבחירה בשירותים שלנו ביתר פירוט.
יקנעם

כמה עולה פתיחת סתימה בכיור

מחירון לפתיחת סתימות
* להערכה מדויקת יותר, אנו ממליצים לפנות אלינו ישירות

פתיחת סתימה בשירותים

150 – 250 ₪.

פתיחת סתימה בכיור במטבח / בחדר האמבטיה (כולל ניקוי הדק)

350 – 400 ₪.

פתיחת סתימה במקלחת /באמבטיה הכוללת טיפול מונע וניקוי צנרת ביוב פנימית

350 – 400 ₪.

פתיחת סתימה באמצעות אינסטלטור בפתח תקווה

550 – 890 ₪.

מחיר פתיחת סתימה בביוב חיצוני

250 – 450 ₪.

פתיחת טיפול שורש ( עם ביובית)

1,350 – 1,700 ₪.

פתיחת סתימה בביוב חיצוני (בחצר / בגינה)

400 – 750 ₪.

מחירון אינסטלציה וצנרת
* להערכה מדויקת יותר, אנו ממליצים לפנות אלינו ישירות

מחיר תיקון צנרת מתחת לריצוף

1,000 – 1800 ₪.

תיקון צנרת ביוב ללא הרס חיצונית חשופה

450 – 550 ₪.

החלפת צנרת נסתרת בכל הבית

1,300 – 1,500 ₪.

החלפת צינור מים ראשי בבית (תעריף למטר)

100 – 200 ₪.

החלפת קו המים הראשי בכל הבניין (המחיר למטר)

350 – 500 ₪.

החלפת קו ביוב בחצר (המחיר למטר)

400 – 800 ₪.

החלפת צינור ביוב ראשי

550 – 650 ₪.

תיקון נזילה בצנרת מים

1,200 – 2,500 ₪.

שירותי אינסטלציה מקיפים:

ביובית אקספרס, אנו מציעים מגוון רחב של שירותי אינסטלטור בירושלים מקיפים המותאמים לצרכים המגוונים של תושבי ועסקים של נעם. מהתקנה ותחזוקה ועד לתיקונים ושירותי חירום, יש לנו את המומחיות והמשאבים לטפל בכל נושא אינסטלטור  אינסטלציה ביעילות וביעילות. צוות האינסטלטורים המיומנים שלנו בקיא בטכניקות החדישות ביותר ומצויד בכלים חדישים, המבטיחים שכל עבודה תתבצע בסטנדרט הגבוה ביותר.

פתח ביוב

טיפול במצבי חירום בצנרת:

מצבי חירום בצנרת יכולים להופיע בכל עת ולגרום לשיבושים ואי נוחות משמעותיים. בין אם מדובר בצנרת שהתפוצצה, בנזילה חמורה או במחמם מים לא תקין, צוות החירום שלנו זמין 24/7 לטפל בכל מצב דחוף של אינסטלציה בקנעם. אנו מבינים את הדחיפות והחשיבות של פתרון בעיות אלו באופן מיידי, מזעור נזקים והחזרת התקינות לבית או לעסק שלך במהירות האפשרית.

תחזוקה וטיפול מונע לבעיות צנרת

תחזוקה שוטפת וטיפול מונע הם חיוניים להבטחת אריכות ימים וביצועים מיטביים של מערכת האינסטלציה שלך. החברה שלנו מציעה שירותי תחזוקה מתוזמנים, כולל בדיקות, ניקיון ותיקונים, כדי לזהות ולטפל בבעיות פוטנציאליות לפני שהן מסלימות. על ידי השקעה בטיפול מונע, תוכלו להימנע מתיקונים יקרים ולהבטיח זרימת מים רציפה ותפקוד תקין של מתקני האינסטלציה שלכם בקנעם.

תיקון צנרת ללא הרס- מה חשוב לדעת 

בבחירת השירותים שלנו, אתה נהנה מהמומחיות והמקצועיות הענפה שלנו. צוות האינסטלטורים המנוסים שלנו עובר הכשרה שוטפת כדי להתעדכן בהתקדמות האחרונה בענף. אנו ניגשים לכל פרויקט תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, ומבטיחים שכל משימה, מתיקונים קלים ועד התקנות מורכבות, תתבצע ללא דופי. אתם יכולים לסמוך על הטכנאים המיומנים שלנו שיספקו תוצאות מצוינות ויתמודדו עם צרכי האינסטלציה שלכם בקנעם בזהירות ובמקצועיות מירבית.

שביעות רצון של לקוח:

ביובית בראש העין שביעות רצון הלקוחות היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו שואפים להעניק שירות יוצא דופן, המותאם לדרישות הספציפיות של לקוחותינו בקנעם. הצוות הידידותי והידע שלנו מסור לתת מענה לדאגותיכם, לענות על שאלותיכם ולספק תמחור שקוף והסברים מפורטים על העבודה שצריך לעשות. אנו מאמינים בבניית קשרים ארוכי טווח עם לקוחותינו המבוססים על אמון ואמינות.

  • בעיר כמו נעם, שבה מערכת אינסטלציה אמינה חיונית לנוחות ורווחת תושביה ולפעילות תקינה של עסקיה, הבחירה בשירותי ביובית בתל אביב אקספרס היא החלטה המבטיחה שקט נפשי.
  • שירותי האינסטלציה המקיפים שלנו, לרבות מענה חירום, תחזוקה וטיפול מונע, יחד עם המומחיות והמחויבות שלנו לשביעות רצון הלקוחות, הופכים אותנו לבחירה האידיאלית עבור כל צרכי האינסטלציה שלכם בקנעם.
  • סמכו עלינו שנשמור על מערכת האינסטלציה שלכם במצב אופטימלי, כדי להבטיח סביבה נטולת טרחה ופונקציונלית לבית או לעסק שלכם.

מחפש שירות אינסטלטור ביקנעם? תתקשר ואנחנו אצלך

אינסטלטור ביקנעם
זקוק לסיוע באינסטלטור ביקנעם? אנחנו פה 24/7
תוכן עניינים
השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד