שעות פעילות:    א-ה: 6:00-23:00    ו: 6:00-15:00

אינסטלטור ביהוד

זקוק לבעל מקצוע באינסטלטור ביהוד? השאר פרטים ומיד נגיע!

שירותי אינסטלציה ביהוד

השוכנת בלב ישראל, העיר יהוד היא קהילה תוססת עם היסטוריה עשירה ואוכלוסייה משגשגת. ככל שהעיר ממשיכה לגדול ולהתפתח, הצורך בשירותי אינסטלציה אמינים הופך יותר ויותר חיוני. כאן נכנסת החברה שלנו, ביובית אקספרס. עם המומחיות שלנו בתחום ומחויבותנו לשירות יוצא דופן, אנו ממלאים תפקיד מכריע בהבטחת תפעול תקין של תשתית האינסטלציה של ביובית ביהוד. בואו לחקור את החשיבות של בחירת השירותים שלנו ביתר פירוט.

ביהוד
יהוד

כמה עולה להזמין אינסטלטור מומלץ

מחירון אינסטלציה וצנרת* להערכה מדויקת יותר, אנו ממליצים לפנות אלינו ישירות

מחיר תיקון צנרת מתחת לריצוף

1,000 – 1800 ₪.

תיקון צנרת ביוב ללא הרס חיצונית חשופה

450 – 550 ₪.

החלפת צנרת נסתרת בכל הבית

1,300 – 1,500 ₪.

החלפת צינור מים ראשי בבית (תעריף למטר)

100 – 200 ₪.

החלפת קו המים הראשי בכל הבניין (המחיר למטר)

350 – 500 ₪.

החלפת קו ביוב בחצר (המחיר למטר)

400 – 800 ₪.

החלפת צינור ביוב ראשי

550 – 650 ₪.

תיקון נזילה בצנרת מים

1,200 – 2,500 ₪.

מחירון חומר לפתיחת סתימות
* להערכה מדויקת יותר, אנו ממליצים לפנות אלינו ישירות

פתיחת סתימה בשירותים

150 – 250 ₪.

פתיחת סתימה בכיור במטבח / בחדר האמבטיה (כולל ניקוי הדק)

350 – 400 ₪.

פתיחת סתימה במקלחת /באמבטיה הכוללת טיפול מונע וניקוי צנרת ביוב פנימית

350 – 400 ₪.

מחיר פתיחת סתימה בביוב חיצוני באמצעות רכב ביוב (ללא תעריף חירום)

550 – 890 ₪.

פתיחת סתימה במרזב, למעט צילום

250 – 450 ₪.

פתיחת טיפול שורש ( עם ביובית)

1,350 – 1,700 ₪.

פתיחת סתימה בביוב חיצוני (בחצר / בגינה)

400 – 750 ₪.

שירותי אינסטלציה ביהוד

אנו בחברת ביובית אקספרס מציעים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה מקיפים למתן מענה לצרכים המגוונים של תושבי ועסקי יהוד. מהתקנה ותחזוקה ועד לתיקונים ושירותי חירום, יש לנו את המומחיות והמשאבים לטפל בכל נושא אינסטלטור בירושלים ביעילות וביעילות. צוות האינסטלטורים המיומנים שלנו בקיא בטכניקות החדישות ביותר ומצויד בכלים חדישים, המבטיחים שכל עבודה תתבצע בסטנדרט הגבוה ביותר.

טיפול במצבי חירום בצנרת ביהוד

מצבי חירום בצנרת עלולים להכות בכל עת ולגרום לשיבושים ואי נוחות משמעותיים. בין אם מדובר בצנרת שהתפוצצה, בנזילה קשה או במחמם מים לא תקין, צוות המענה המהיר שלנו זמין 24/7 לטפל בכל מצב חירום של אינסטלציה ביהוד. אנו מבינים את הדחיפות והחשיבות של פתרון בעיות אלו במהירות, מזעור נזקים והחזרת התקינות לבית או לעסק שלך במהירות האפשרית.

צנרת ראשית
צנרת ראשית

תחזוקה וטיפול מונע של בעיות צנרת

תחזוקה שוטפת וטיפול מונע הם חיוניים להבטחת אריכות ימים וביצועים מיטביים של מערכת האינסטלציה שלך. החברה שלנו מציעה שירותי תחזוקה מתוזמנים, כולל בדיקות, ניקיון ותיקונים, כדי לזהות ולטפל בבעיות פוטנציאליות לפני שהן מסלימות. על ידי השקעה בטיפול מונע, תוכלו להימנע מתיקונים יקרים ולהבטיח זרימת מים רציפה ותפקוד תקין של גופי האינסטלציה שלכם.

מומחיות ומקצועיות:

בחירה בשירותינו פירושה ליהנות מהמומחיות והמקצועיות הענפה שלנו. צוות האינסטלטורים המנוסים שלנו עובר הכשרה שוטפת כדי להתעדכן בהתקדמות האחרונה בענף. אנו ניגשים לכל פרויקט תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, ומבטיחים שכל משימה, מתיקונים קלים ועד התקנות מורכבות, תתבצע ללא דופי. אתה יכול לסמוך עלינו שנספק תוצאות מצוינות ונטפל בצרכי האינסטלציה שלך בזהירות ובמקצועיות מירבית.

שביעות רצון של לקוח:

ביובית בראש העין שביעות רצון הלקוחות היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו שואפים להעניק שירות יוצא דופן, המותאם לדרישות הספציפיות של לקוחותינו ביהוד. הצוות הידידותי והידע שלנו מסור לתת מענה לדאגותיכם, לענות על שאלותיכם ולספק תמחור שקוף והסברים מפורטים על העבודה שצריך לעשות. אנו מאמינים בבניית קשרים ארוכי טווח עם לקוחותינו המבוססים על אמון ואמינות.

  • בעיר כמו יהוד, שבה מערכת אינסטלציה אמינה חיונית לנוחות ורווחת תושביה ולפעילות תקינה של עסקיה, הבחירה בשירותי ביובית בתל אביב אקספרס היא החלטה המבטיחה שקט נפשי.
  • שירותי אינסטלטור ברחובות המקיפים שלנו, לרבות מענה חירום, תחזוקה וטיפול מונע, יחד עם המומחיות והמחויבות שלנו לשביעות רצון הלקוחות, הופכים אותנו לבחירה האידיאלית לכל צרכי האינסטלציה שלכם ביהוד.
  • סמכו עלינו שנשמור על מערכת האינסטלציה שלכם במצב אופטימלי, כדי להבטיח סביבה נטולת טרחה ופונקציונלית לבית או לעסק שלכם.

מחפש שירות אינסטלטור ביהוד? תתקשר ואנחנו אצלך

אינסטלטור ביהוד
זקוק לסיוע באינסטלטור ביהוד? אנחנו פה 24/7
תוכן עניינים
השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד