שעות פעילות:    א-ה: 6:00-23:00    ו: 6:00-15:00

האם כדאי לקנות מוט לפתיחת סתימות

מחפש בעל מקצוע? מיד נחזור אליך

בין אם אתה בעל בית או שוכר, סתימות בצנרת הן בעיה שכולנו נתקלים בה מדי פעם. אחת הדרכים לטפל בסתימות באופן עצמאי היא באמצעות מוט לפתיחת סתימות. אבל האם זה אכן כדאי? ואם כן, איזה סוג של מוט כדאי לרכוש?

היתרונות ברכישת מוט לפתיחת סתימות

 • עלות נמוכה: פומפה מוט בהשוואה לקריאה לאינסטלטור מקצועי, רכישת מוט לפתיחת סתימות היא אופציה זולה יותר ומתאימה לטיפול בסתימות קלות ונפוצות.
 • נוחות וזמינות: כאשר יש בבית מוט לפתיחת סתימות, או על ידי נוזל לפתיחת סתימות ניתן לטפל בבעיה מיד כאשר היא מתרחשת, ללא צורך לחכות לאינסטלטור.
  מוט

סוגים של מוטות לפתיחת סתימות

 • מוט פלאנג'ר (Plunger): מוט זה הוא הכי פשוט ומוכר. הוא מתאים בעיקר לסתימות קלות בשירותים או בכיורים. זהו אפשרות זולה ויעילה לסתימות פשוטות.
 • מוט גמיש (Snake): מוט זה ארוך וגמיש, מתאים לטיפול בסתימות עמוקות יותר בצנרת. הוא יעיל לשחרור שורשים, צמיגות ושאריות שצברו בצנרת.
 • מוט כבל חשמלי: מוט זה מופעל חשמלית ומיועד לפתרון סתימות כבדות ועמוקות. הוא מתאים למי שמעוניין בפתרון מקצועי יותר, אך גם יקר יותר.

דברים לקחת בחשבון לפני רכישה של מוט לפתיחת סתימות 

 • סוג הסתימה: חשוב להבין את סוג הסתימה שאתה מתמודד איתה לפני שתבחר במוט. לסתימות קלות יתאים מוט פשוט, אך לסתימות עמוקות וכבדות יידרש מוט מתקדם יותר.
 • ידע וניסיון: שימוש ב צינור לפתיחת סתימות מחייב ידע בסיסי בתחום. אם אינך בטוח ביכולתך להשתמש בו בצורה נכונה, ייתכן שכדאי לפנות למקצוען.
  מוט ברזל

מסקנה

רכישת מוט לפתיחת סתימות יכולה להיות כלי שימושי בבית, במיוחד לטיפול בבעיות קלות ונפוצות , לחץ כאן כדי לצפות ב סתימה בכיור – המדריך האולטימטיבי והפתרונות

מבין שירותינו ניתן גם להזמין – מכשיר לפתיחת סתימות ביוב. בחירת המוט הנכון תלויה בסוג הסתימה וברמת הניסיון שלך בתחום. עם זאת, חשוב לזכור כי לפעמים ייתכן שכדאי לפנות לאינסטלטור מקצועי, במיוחד אם מדובר בסתימה כבדה או מורכבת.

האם כדאי לקנות מוט לפתיחת סתימות ואם כן אז איזה
מחפש בעל מקצוע? מיד נחזור אליך
תוכן עניינים
השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד