שעות פעילות:    א-ה: 6:00-23:00    ו: 6:00-15:00

דיזה לפתיחת סתימות

מחפש בעל מקצוע? מיד נחזור אליך

המדריך המלא לפתיחת סתימות: 

קפיץ
קפיץ

סתימות בצנרת עלולות לגרום לבעיות אינסטלציה שונות, מניקוז איטי ועד סתימות צנרת מוחלטות. במדריך מקיף זה נחקור את הגורמים לסתימות ונדון ביעילות של חרירים כפתרון. על ידי הבנת הגורמים הבסיסיים ושימוש בטכניקות הזרבובית הנכונות, תוכל לפתוח סתימות בהצלחה ולהחזיר זרימה תקינה למערכת האינסטלציה שלך.

צפה בסיבות העיקריות לסתימות

1. סתימה בביוב בעקבות הצטברות פסולת:

אחד הגורמים העיקריים לחסימות הוא הצטברות של פסולת, כגון שיער, שאריות סבון, שומן, חלקיקי מזון או משקעי מינרלים. עם הזמן, חומרים אלו מצטברים ומפריעים לזרימה חלקה של מים דרך הצינורות.
פותח סתימה

2. חדירת שורשים לביוב יכול לגרום לסתימה

שורשי עצים המחפשים לחות עלולים לפלוש לצנרת תת קרקעית, ולגרום לסתימות ואף לנזק לצנרת. שורשים יכולים לחדור לסדקים קטנים או חיבורים בצינורות, ולהוביל לחסימות משמעותיות.

3. היווצרות קנה מידה- התקנת צינורות ביוב לא כראוי

משקעי מינרלים, הידוע בכינויו אבנית, יכולים להצטבר על הקירות הפנימיים של צינורות, להקטין את קוטרם ולבלום את זרימת המים. היווצרות אבנית שכיחה באזורים עם מים קשים, בהם מינרלים כמו סידן ומגנזיום נמצאים בריכוז גבוה.

4. חפצים זרים בביוב יכולים לגרום לסתימות

הכנסת חפצים זרים בשוגג או בכוונה לניקוז, כגון צעצועים, מוצרים סניטריים או עודף נייר טואלט, עלולה להוביל לסתימות. חפצים אלה יכולים להיתקע בצינורות ולחסום את זרימת המים.

פתרונות מנצחים לפתיחת סתימות

דיזה סיבובית לפתיחת סתימות:

לזרבובית סיבובית יש סילונים מסתובבים מרובים המספקים זרמי מים חזקים ומרוכזים. זרבובית זו יעילה בפירוק חסימות עקשניות, כגון שורשי עצים או משקעי אבנית כבדים. פעולת הסיבוב עוזרת לעקור את החסימה ולהחזיר את הזרימה.
דיזה

זרבובית שטיפה:

פיית שטיפה משחררת, מכשיר לפתיחת סתימות בלחץ מים תרסיס רחב בלחץ גבוה המסייע לשטוף פסולת רופפת ולנקות סתימות שנגרמו מהצטברות צינור לפתיחת סתימות בלחץ מים. פייה זו מתאימה לתחזוקה שוטפת למניעת סתימות והבטחת תפקוד תקין של מערכת האינסטלציה.

3. זרבובית חודרת:

פייה חודרת כוללת סילון צר ומרוכז שיכול לחדור דרך סתימות קשות. זה שימושי במיוחד להסרת חסימות מוצקות או פירוק חומרים דחוסים. זרבובית זו מתאימה ביותר לחסימות חמורות הדורשות כוח פגיעה גבוה.

4. מקשי שרשרת וחותכי שורשים:

במקרים של חדירת שורשי עצים, דופקי שרשרת וחותכי שורשים

דיזה לפתיחת סתימות
מחפש בעל מקצוע? מיד נחזור אליך
תוכן עניינים
השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד