שעות פעילות:    א-ה: 6:00-23:00    ו: 6:00-15:00

סתימה בכיור – המדריך האולטימטיבי והפתרונות

מחפש בעל מקצוע? מיד נחזור אליך

התמודדות עם כיור סתום יכולה להיות חוויה מתסכלת. הצטברות של חלקיקי מזון, שומן, שיער ופסולת אחרת בביוב עלולה להפריע לזרימה חלקה של המים, ולהוביל לריחות לא נעימים ולנזק מים אפשרי. אמנם ישנם מספר רב של חומרי ניקוי ניקוז מסחריים זמינים, רבים מהם מכילים כימיקלים קשים שעלולים להזיק לבריאות שלך וגם לסביבה. למרבה המזל, ישנם מספר חומרים קסומים זמינים בביתכם שיכולים לשחרר את סתימת הכיור שלכם ביעילות ללא תופעות לוואי שליליות. במאמר זה, נחקור את התרופות הטבעיות הללו וכיצד להשתמש בהן כדי לשחזר את הפונקציונליות של הכיור שלך.

הנזק שיכול להיגרם מסתימה בכיור

 ניקוז איטי איטי בכיור

אם אתה שם לב שהמים מתנקזים באיטיות מהכיור שלך, זה יכול להיות אינדיקציה להיווצרות סתימה חלקית התקשר ל אינסטלטור בתל אביב. לפני שהיא הופכת לחסימה מוחלטת, נסה כמה מהשיטות שהוזכרו קודם לכן, כמו שימוש בבוכנה, סודה לשתייה וחומץ, או נחש אינסטלציה. ניקוי קבוע של ניקוז הכיור שלך עם מים חמים ותערובת של סודה לשתייה וחומץ יכול גם לעזור למנוע ניקוז איטי , לחץ כאן כדי לצפות בסודה קאוסטית: מנקה ניקוז ועד אליקסיר אמנותי.

2. ריחות לא נעימים:

ריחות לא נעימים הנובעים מהכיור יכולים להיגרם על ידי חלקיקי מזון כלואים, הצטברות מפריד שומן  או מים עומדים. כדי לטפל בבעיה זו, התחל בהזרמת מים חמים לביוב למשך מספר דקות כדי לשטוף את כל הפסולת. אתה יכול גם לנסות לשפוך תערובת של חלקים שווים חומץ ומים לביוב, ולאחר מכן כמות קטנה של סודה לשתייה. לאחר שתאפשר לו לשבת זמן מה, שטפו במים חמים. עבור ריחות מתמשכים, שקול להשתמש בחומרי ניקוי אנזימטיים שתוכננו במיוחד כדי למקד הצטברות פסולת אורגנית.

נזילות נזקי מים ובזבוז משאבים

כיורים דולפים יכולים להיות מקור לנזקי מים ולבזבוז משאבים. אם אתה מבחין בנזילה, חשוב לטפל בה בהקדם. הגורם לדליפה יכול להשתנות, אך האשמים הנפוצים כוללים אטמים בלויים, חיבורים רופפים או צינורות פגומים. סגרו את אספקת המים לכיור ובדקו את מקור הנזילה. הדקו את כל החיבורים הרופפים, החליפו אטמים בלויים או השתמשו בסרט אינסטלטור בירושלים כדי לאטום דליפות קטנות. אם הבעיה נמשכת או נראית חמורה יותר, מומלץ לפנות לעזרה מקצועית מאינסטלטור.

לחץ מים נמוך בברז נגרם בעקבות סתימה

אם לחץ המים מהכיור שלכם חלש, זה יכול להפוך משימות פשוטות כמו שטיפת כלים או שטיפת ירקות למאתגרות. לחץ מים נמוך יכול להיגרם על ידי גורמים שונים, לרבות מרבצי מינרלים, מאווררים סתומים או בעיות בקו אספקת המים. כדי לתת מענה לכך, ניתן להתחיל בניקוי או החלפת המאוורר, שהוא המכשיר הקטן בקצה הברז המווסת את זרימת המים. אם הבעיה נמשכת, ייתכן שיהיה צורך להתייעץ עם אינסטלטור כדי לבדוק ולפתור את כל הבעיות הבסיסיות.

זכור, בעוד שהצעות אלו יכולות להועיל לבעיות קלות, חשוב לנקוט משנה זהירות כאשר מתמודדים עם בעיות אינסטלציה מורכבות. אם אינך בטוח איך לפתוח את הסתימה,

אתה יכול לפנות אלינו לסיוע מקצועי בכדי למנוע גרימת נזק נוסף או פגיעה בבטיחותך.

עלויות מחירים לפתיחת סתימות כיורים 

פתיחת סתימות בכיור בסיסי

אינסטלטור בפתח תקווה הסרת סתימה פשוטה באמצעות אינסטלטור בחיפה על ידי בוכנה או נחש ניקוז

₪100 – ₪200

טיפול כימי לניקוי ניקוז

יישום של מנקה ניקוז כימי להמסת סתימות

₪150 – ₪300

הזרקת הידרו

הזרקת מים בלחץ גבוה להסרת סתימות עקשניות

₪300 – ₪500

בדיקת וידאו

שימוש במצלמת וידאו לזיהוי סיבת הסתימה

₪200 – ₪400

החלפת צינור

אם הסתימה נגרמת מצינורות פגומים או ישנים, ייתכן שיהיה צורך בהחלפה

תלוי באורך ובחומר הצינורות, יכול לנוע בין 500 ₪ לכמה אלפי שקלים

שימו לב: כי מחירים אלו הם משוערים ויכולים להשתנות בהתאם לגורמים שונים כגון מיקום, מורכבות הסתימה ונותן השירות.

שיטות לפתיחת סתימה בכיור

1. סודה לשתייה וחומץ:

סודה לשתייה וחומץ הם שניים מהמרכיבים הביתיים הנפוצים ביותר שיכולים לחולל פלאים חומר לפתיחת סתימות כיורים. התחל על ידי שפיכת סיר מים רותחים לביוב כדי לשחרר כל פסולת. לאחר מכן, הוסיפו חצי כוס סודה לשתייה לניקוז והניחו לזה לשבת כמה דקות. לאחר מכן, יוצקים תערובת של כוס חומץ אחת וכוס מים חמים לביוב. השילוב של סודה לשתייה וחומץ יוצר תגובה כימית המסייעת בפירוק הסתימה. הניחו לתערובת לשבת כ-10 דקות לפני ששטפו את הניקוז עם עוד מים חמים. חזור במידת הצורך.

2. מלח ומים חמים:

מלח הוא עוד חומר קסום שיכול לעזור לפתוח את הכיור שלך. זה עובד כחומר שוחק, עוזר לשחרר ולעקור פסולת עקשנית. התחל על ידי שפיכת סיר מים רותחים לביוב כדי לרכך את הסתימה. לאחר מכן, הוסיפו חצי כוס מלח והניחו לזה לשבת כמה דקות. בצע את זה עם סיבוב נוסף של מים רותחים. המים החמים בשילוב עם מלח יעזרו לפרק את הסתימה ולשטוף אותו.

3. סודה לשתיה ומלח:

עבור קבקבים עקשניים יותר, שילוב של סודה לשתייה ומלח יכול לספק דחיפה נוספת. מערבבים חצי כוס סודה לשתייה עם חצי כוס מלח ושופכים אותה לביוב. תן לזה לשבת כמה דקות, לאפשר לתערובת לחדור את הסתימה. לאחר מכן, שטפו את הניקוז במים חמים. שילוב רב עוצמה זה יעזור לעקור את הסתימה ולהחזיר את זרימת המים התקינה.

4. מים רותחים וסבון כלים:

אם הכיור שלך סתום בגלל הצטברות שומנים, מים רותחים וסבון כלים יכולים להיות הפתרון המומלץ שלך. התחל בסחיטת כמות נדיבה של סבון כלים לביוב. עקבו אחריו עם סיר מים רותחים, שיעזור לפרק את השומן ולשטוף אותו. שיטה זו פועלת בצורה הטובה ביותר עבור סתימות קלות הנגרמות על ידי הצטברות שומנים.

5. קולב חוט או נחש ניקוז:

לפעמים, סתימה בניקוז הכיור יכולה להיגרם מחפץ מוצק או שיער סבוך שקשה להסיר בשיטות רגילות. במקרים כאלה, מתלה חוט או נחש ניקוז יכולים לבוא לעזרה. יישר מתלה חוט וצור וו קטן בקצה אחד. הכנס אותו לניקוז ותמרן אותו בזהירות כדי להיתפס על הסתימה. משוך אותו בעדינות החוצה, תוך זהירות לא לפגוע בצינורות. לחילופין, ניתן להשתמש בנחש ניקוז, אשר תוכנן במיוחד למטרה זו. הכנס את הנחש לניקוז וסובב אותו כדי לתפוס את הסתימה. משוך אותו לאט החוצה, והסתימה אמורה להגיע איתו.

6. סודה לשתייה ומיץ לימון:

אם אתם מעדיפים ניחוח נעים יותר תוך פתיחת סתימות קשות בכיור, שקול להשתמש בתערובת של סודה לשתייה ומיץ לימון. התחל על ידי שפיכת סיר מים רותחים לביוב כדי לשחרר כל פסולת. לאחר מכן, מפזרים חצי כוס סודה לשתייה לניקוז, ולאחר מכן מיץ מלימון אחד. השילוב של סודה לשתייה ומיץ לימון יוצר תגובה תוססת המסייעת בפירוק הסתימה. הניחו לו לשבת כמה דקות לפני ששטפו את הניקוז במים חמים. הריח הטרי של הלימון ישאיר את הכיור שלך עם ריח נקי והדרים.

7. מנקי ניקוז אנזים:

עבור אלה המעדיפים פתרונות מוכנים, מנקי ניקוז אנזימים יכולים להיות אפשרות מעשית. חומרי ניקוי אלו מכילים אנזימים טבעיים המפרקים חומר אורגני, כמו חלקיקי מזון ושומן, בניקוז. עקוב אחר ההוראות על אריזת המוצר כדי להשתמש ביעילות בניקוי ניקוז האנזים. חומרי ניקוי אלו בטוחים בדרך כלל עבור צינורות ומערכות ספיגה, מה שהופך אותם לחלופה ידידותית לסביבה לחומרי ניקוי ניקוז מבוססי כימיקלים.

עלות מחירים לפתיחת סתימות כיורים במסעדות ובמפעלים:

פתיחת סתימות בכיור בסיסי

אינסטלטור באשדוד אינסטלטור בראשון לציון סתימה פשוטה באמצעות בוכנה או נחש ניקוז

₪200 – ₪400

טיפול כימי לניקוי ניקוז

יישום של מנקה ניקוז כימי להמסת סתימות

₪250 – ₪500

הזרקת הידרו

הזרקת מים בלחץ גבוה להסרת סתימות עקשניות

₪400 – ₪700

בדיקת וידאו

שימוש במצלמת וידאו לזיהוי סיבת הסתימה

₪300 – ₪600

החלפת צינור

אם הסתימה נגרמת מצינורות פגומים או ישנים, ייתכן שיהיה צורך בהחלפה

תלוי באורך ובחומר הצינורות, יכול לנוע בין 800 ₪ לכמה אלפי שקלים

שימו לב: כי מחירים אלו הם משוערים ויכולים להשתנות בהתאם לגורמים שונים כגון מיקום, מורכבות הסתימה ונותן השירות.

  • רוצה לחסוך זמן ואנרגיה?

התמודדות עם כיור סתום עלולה להיות משימה שגוזלת זמן ואנרגיה. במקום לבזבז את זמנכם היקר בניסיון לפתור את הבעיה בעצמכם, למה שלא תתנו למומחים שלנו לטפל בה? עם הידע המעמיק והטכניקות היעילות שלהם, האינסטלטורים שלנו יתפקדו ללא דופי בכיור שלך תוך זמן קצר. שבו, תירגעו ותנו לנו לטפל בעבודה המלוכלכת בזמן שאתם מתמקדים בדברים חשובים יותר

  • מודאג מתיקונים יקרים?

עיכוב בתיקון של כיור סתום עלול להוביל לבעיות אינסטלציה משמעותיות יותר שעלולות להיות יקרות לתיקון. על ידי בחירת השירותים שלנו, אתה לא רק מקבל פתרון מהיר לסתימה הנוכחית שלך, אלא גם מונע בעיות עתידיות פוטנציאליות. האינסטלטורים המיומנים שלנו יטפלו בשורש הבעיה, ויבטיחו שהכיור שלכם יישאר נקי מסתימות למשך תקופה ממושכת ,לחץ כאן למידע נוסף בנושא מחירון אינסטלטורים. אל תתנו לאי נוחות קלה להפוך להוצאה גדולה – השקיעו בשירותים האמינים שלנו עוד היום.

זקוק לאינסטלטור חירום התקשר עכשיו

סתימות כיור לא תמיד קורות בזמנים נוחים. לכן אנו מציעים שירותי חירום כדי לתת מענה לצרכי האינסטלציה שלך. אינסטלטור בנתניה בין אם זו סתימה פתאומית או מצב חירום בצנרת, הצוות שלנו נמצא במרחק שיחת טלפון. עם התגובה המהירה שלנו,

אתה יכול להיות סמוך ובטוח שנפתור לך את התקלה, מה שיאפשר לך לחזור לשגרה הרגילה שלך ללא עיכובים מיותרים.

כאשר אתה מתמודד עם כיור סתום, זה מרגיע לדעת שיש כמה חומרים קסומים זמינים בבית שלך שיכולים לפתוח את הניקוז מבלי להזדקק לכימיקלים קשים. מהשילוב העוצמתי של סודה לשתייה וחומץ ועד לתכונות השוחקות של מלח והריח הטרי של מיץ לימון, תרופות טבעיות אלו יכולות להמיס ביעילות סתימות ולהחזיר זרימת מים תקינה. בנוסף, כלים כמו מתלי חוטים ונחשי ניקוז יכולים לעזור להסיר חפצים מוצקים ושיער סבוך. זכור לנקוט משנה זהירות ולבקש עזרה מקצועית אם הסתימה נמשכת או אם אינך בטוח לגבי הטיפול בבעיה בעצמך. בעזרת החומרים והשיטות הקסומות הללו, תוכלו להיפרד מכיור סתומים וליהנות שוב מניקוז זורם חלק.

נמאס לך להתמודד עם כיורים סתומים במסעדה או במפעל שלך?
אל תחפש עוד! שירות פתיחת סתימות בכיור המקצועי שלנו כאן כדי להציל את המצב.
אל תיתן לכיור סתום לשבש את הפעילות היומיומית שלך או להתפשר על תקני ההיגיינה. השאיר לנו פנייה או התקשר אלינו עוד היום, והשאר לנו לטפל בבעיות הכיור שלך במהירות ובמחיר סביר.

תגיד יפה שלום לסתימות, וקבל בברכה את המים הזורמים באופן חלק!

סתימה בכיור - המדריך האולטימטיבי והפתרונות
מחפש בעל מקצוע? מיד נחזור אליך
תוכן עניינים
השאר פרטים ליעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עו"ד